9.7 C
New York
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Buy now

A po vie një bashkëpunim mes Dafina Zeqirit dhe artistit të ri, The Victor?

Këngëtari me origjinë shqiptare The Victor ka paralajmëruar versionin shqip të këngës së njohur Mood.

Ky paralajmërim është pritur jashtëzakonisht mirë nga publiku dhe në të njëjtën kohë ka nxitur kureshtje të madhe për një version të tillë të këngës së njohur, e cila pati jehonë të madhe në tregun ndërkombëtar.

The Victor do ta titullojë këtë këngë “Me Mu”. Deri më tani në muzikën e tij ka pasur prirje të përziejë rryma të ndryshme muzikore, veçanërisht atë të viteve 80-ta.

 

Por, vetëm pak orë më vonë, artistja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri ka paralajmëruar këngën e saj të re me titullin “Tash”, këngë në të cilën vihen re ngjashmëri në energji dhe në tekst me atë të këngës së The Victor.

Ajo që ka ngritur zëra dhe pluhur duke lënë prapa vetës shumë pikëpyetje është, se a është e gjitha kjo rastësi, apo është bërë në mënyrë të qëllimshme, mos po presim një bashkëpunim të ri?

 

<p>The post A po vie një bashkëpunim mes Dafina Zeqirit dhe artistit të ri, The Victor? first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,601FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles