9.1 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

4000 euro për një natë, brenda hotelit më të shtrenjtë në New York

Hoteli i ri “Aman New York” është sot për sot më i shtrenjti në Manhatan.

Me një spa që shtrihet në 2300 metra katrorë dhe me një pishinë 20 metra të gjatë, ky është vendi ku miliarderët amerikanë mund të çlirojnë streset.

Madje, edhe zona e recepsionit është spektakolare, derisa të vjen fatura e qëndrimit. Çmimi i një dhome për një natë është minimumi 4000 euro.

<p>The post 4000 euro për një natë, brenda hotelit më të shtrenjtë në New York first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,597FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy