8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Teuta Krasniqi flet për ndarjen e Bleros me Afronën

Aktorja e mirënjohur, Teuta Krasniqi, së fundi ka qenë e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”.

Në mesin e të pathënave që zbuloj për jetën e saj, nuk i shpëtoj pyetja për të komentuar ndarjen e ish – partnerit të saj, këngëtarit Blero, me Afrona Dikën.

Aktorja foli në përgjithësi për ndarjet e çifteve dhe pati dy fjalë për ish – çiftin.

“Nuk e di sa jom unë në pozitë me e komentua. Por, secili çift që ndahen janë bërë rrethanat, të vogla apo të mëdha, ka ndodhur. Dhe më mirë është që sa më herët më mirë. Por, unë jua uroj shëndetin”.

<p>The post Teuta Krasniqi flet për ndarjen e Bleros me Afronën first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles