9.7 C
New York
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Buy now

Pas deklaratës së Norës, vjen përgjigjja e Robertit për rikthimin e mundshëm me këngëtaren

Nora Istrefi në emisionin “Më lër të flas” nuk i tha “jo” një ribashkimi të mundshëm me Robert Berishën, pas pyetjes nga dy moderatorët Veshaj, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Por, dy ditë pas, Robert Berisha i ka dhënë një përgjigje ish-bashkëshortes së tij, këngëtares Nora Istrefi.

Në një postim të bërë në Instagram, Berisha ka bërë të ditur rikthimin me të dashurën e tij, Laureta Maqedoncin.

“Majtas dhe djathas përgjithmonë”, shkroi në mbishkrimin e imazhit ku ka theksuar inicialet (L) dhe (R).

Theksojmë se Nora dhe Roberti u ndanë pas 14 vitesh që kishin bashkë, ku kanë dhe vajzën e quajtur Renee.

<p>The post Pas deklaratës së Norës, vjen përgjigjja e Robertit për rikthimin e mundshëm me këngëtaren first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,601FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy