5.3 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Konjufca i thotë opozitës: Mos u shtyni kush e don NATO’n e Amerikën më shumë

Kryekuvendari Glauk Konjufca, ka thënë se NATO-n dhe SHBA-t i duan të gjithë njëjtë.

Opozita e ka kritikuar Qeverinë që në dokumentin e Strategjisë së Sigurisë 2022-2027 nuk tregohet shumë për strategjinë e integrimit të NATO’s.

“Nuk po besoj që duhet me u shty kush e don më shumë NATO’n dhe SHBA’t, krejt grupet si njëjtë e dojmë”, ka thënë Glauku.

“Grupi Parlamentar që nuk e don SHBA’n dhe NATO’n nuk është në këtë Kuvend”,ka thënë Konjufca referuar Listës Serbe.

<p>The post Konjufca i thotë opozitës: Mos u shtyni kush e don NATO’n e Amerikën më shumë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles