5.1 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

Ishte “live” duke prezantuar emisionin e tij në radio, gazetari vdes papritur

Gazetari britanik, Tim Gough, ka vdekur papritur ndërsa ishte në transmetim me emisionin e tij në radio.

Fillimisht emisioni u ndërpre papritur për disa minuta, ndërsa më pas nisi një listë më këngë, por zëri i 55-vjeçarit nuk u dëgjua më.

“Jemi të dëshpëruar t’ju informojmë se miku ynë i dashur dhe drejtuesi i mëngjesit Tim Gough ndërroi jetë sot teksa prezantonte emisionin e tij. I dërgojmë dashurinë tonë familjes së tij, djalit, motrës, vëllait dhe nënës së tij. Tim bëri atë që donte. Ai ishte 55 vjeç”, shkoi në llogarinë e Twitter-it stafi drejtues i radios.

<p>The post Ishte “live” duke prezantuar emisionin e tij në radio, gazetari vdes papritur first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles