9.7 C
New York
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Buy now

E rëndë: Shqiptari vret gruan 35-vjeçare në Itali

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Bolzano të Italisë.

Alexandra Elena Mocanu me origjinë rumune 35 vjeç është vrarë nga burri i saj shqiptar.

35-vjeçarja u vra në banesën e saj në Bolzano ku jetonte prej kohësh dhe punonte si banakiere.

Autoritetet italiane janë vënë në lëvizje në kërkim të bashkëshortit të saj Avni Mecjes shqiptar me origjinë.

Trupi i viktimës u gjet në banesën e saj pasi të afërmit lajmëruan policinë ndërsa shtuan se Mecje ishte deklaruar se ishte në kërkim.

<p>The post E rëndë: Shqiptari vret gruan 35-vjeçare në Itali first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,601FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles