5.3 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Dalin pamjet nga aksidenti tragjik në Drenas, ku vdiqën dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në rrufën Komoran-Carelevë, ku kanë mbetur të vdekur dy persona.

Rastin për Gazetën Online Reporteri.net e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti.

Ajo ka bërë të ditur tre persona kanë pësuar lëndime të rënda trupore, por që dy prej tyre nuk i kanë mbijetuar plagëve.

“Rreth orës 17:00 kemi pranuar informatën se në rrugën Komoran -Caralevë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, të cilat kanë qenë në lëvizje. Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore kanë pësuar tre persona, dy prej tyre nuk kanë arritë të përballojnë plagët dhe të njëjtit kanë ndërruar jetë. Vdekjen e tyre e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje dhe mee rastin po merret hetuesia nga njësiti i trafikut rrugor”, ka deklaruar Ahmeti.

Më poshtë gjeni pamje nga vendi ku ka ndodhur aksidenti.

<p>The post Dalin pamjet nga aksidenti tragjik në Drenas, ku vdiqën dy persona first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles