5 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Comodita Home sjell eventin e madh “Garage Sale” me zbritje deri në 72%

Brendi i mirënjohur i produkteve të shtëpisë Comodita Home vjen me fushatën e përvitshme dhe më gjigande se sa ju mund ta mendoni!

Për herë të katërt, Comodita Home po organizon një ndër eventet më të mëdha të zbritjeve
“Garage Sale”.

Nga data 25 Tetor deri më 31 Tetor ju keni mundësinë të përfitoni nga ofertat më të çmendura dhe me çmimet e pabesueshme në të gjitha kategoritë e produkteve, duke filluar nga 4.90 €.

Akoma më unike është ekspozimi i produkteve para dyqaneve me aksionet
më të mëdha të uljeve deri në 72%.

Për vetëm 7 ditë, produket më cilësore dhe me çmimet më ekonomike do t’i gjeni edhe në
hapësirat e brendshme të dyqaneve. Me një gamë të gjerë produktesh përfshirë kategorinë e dyshekëve, tekstilit, kuzhinës, aksesorëve, elektrikës dhe produkteve të kopshtit ju do të
përmbusheni nevojat tuaja dhe të plotësoni shtëpinë me produktet nga koleksionet e fundit.

Bëhu me dyshek të ri, dhe zgjidh nga ata që ju përshtatet më së miri. Cloud i nënshkruar nga Francesco Totti, Hybrid, Memory, Dopio, Dream, Aloe Vera vijnë me deri në 50 % zbritje, të kompletuar edhe me dhurata. Por jo vetëm! Produktet shumë atraktive të gjumit, gatimit e servirjes, udhëtimit, banjos, fëmijëve e aksesorëve vijnë me çmimet më promocionale.

Me mbi 4000 produkte në ofertë, ju ftojmë të jeni pjesë e eventit duke vizituar dyqanet tona, të blini online 24/7 nga shtëpia në faqen www.comoditahome.com, në rrjetet sociale në Facebook dhe Instagram, apo të telefononi në 0800 25000 ku përfitoni falas transportin deri në adresën tuaj.

Nuk do të mungojnë surprizat e bukura dhe ofertat marramendëse në emisionin e shitjes
“Comodita TV Shop” me mundësi blerje për vetëm 2 orë. Ju përfitoni vetëm nëse telefononi në 0800 77 888 dhe dërgesa ju vjen gratis deri në shtëpinë tuaj.

Ngutu e kape këtë mundësi, sepse këtë ofertë nuk e gjen përsëri!

*Artikull i sponsorizuar

<p>The post Comodita Home sjell eventin e madh “Garage Sale” me zbritje deri në 72% first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,593FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles