7 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Çmimet e derivateve për sot: Nafta 1.76 euro, benzina 1.40

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) ditën e djeshme caktoi çmimet tavan për shitjen e derivateve të naftës për 48 orët e ardhshme.

Sipas vendimit, çmimi maksimal i lejuar i naftës është 1.76 euro për litër, i benzinës me 1.40 euro dhe i gazit me 0.72 euro, pra një rënie prej 1 centi në naftë.

Këto çmime vlejnë nga ora 10:00 e së dielës deri ditën e martë.

<p>The post Çmimet e derivateve për sot: Nafta 1.76 euro, benzina 1.40 first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,592FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy