8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Çertifikata për prona tani mund të shkarkohet online në Prishtinë

Nënkryetarja e Komunës së Prishtinës, Donjeta Sahatçiu, ka njoftuar se është digjitalizuar edhe një shërbim tjetër në Prishtinë.

Bëhet fjalë për digjitalizimin e shkarkimit të çertifikatës për prona, përcjell Klankosova.tv.

“Edhe një shërbim tjetër i digjitalizuar në Komuna e Prishtinës: Fleta poseduese! Paguani online dhe shkarkoni çertifikatën për një ose më shumë prona të paluajtshme direkt në e-Kosova. Mos pritni në rend, nxirrni fletën poseduese online. Shërbimet e tjera, në proces e sipër”, thuhet në njoftimin e saj.

<p>The post Çertifikata për prona tani mund të shkarkohet online në Prishtinë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles