5.1 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

Arjola Demiri publikon foto nga mosha 21 vjeçare, kaq shumë ka ndryshuar ajo

Arjola Demiri u komentua shumë gjatë rrugëtimit të saj në “Big Brother VIP”.

Aktorja edhe pas daljes nga ky spektakël komentohet shumë rreth postimeve të saj.

Së fundi ajo është bërë nostalgjike edhe me të kaluarën.

Ajo ka ndarë disa fotografi me fëmijët e më pas një fotosesion të vetes.

Ky set fotografik u realizua në moshën 21 vjeçare në Turqi.

“Kanë kaluar 16 vite nga ky fotosesion në Turqi. Vetëm familjarët dhe disa prej miqve të mi i mbajnë mend këto fotografi dhe Arjolën 21-vjeçare. Më merr malli shumë për atë Arjolën e dikurshme sepse vitet rrjedhin lume dhe do doja të kisha të njëjtën freski dhe energji të asaj moshe, por e di që dëshira më e madhe ka qenë të jem nënë”, tha ajo.

“Pas dy muajve nga këto fotografi kam zbuluar që isha në pritje të ëmbël me Helgën time të bukur edhe kur shoh fotot e vjetra ndihem shumë krenare për vajzën që isha”, vazhdoi Demiri.

<p>The post Arjola Demiri publikon foto nga mosha 21 vjeçare, kaq shumë ka ndryshuar ajo first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy