3.8 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Publikohen çmimet, kaq kushton sot nafta dhe benzina

Një litër naftë sot kushton 1.76 cent.

Çmimoren e derivateve për 48 orët e ardhshme e ka publikuar Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë.

Teksa benzina kushton 1.40 dhe gasi 0.72.

Njoftimi i plotë:

<p>The post Publikohen çmimet, kaq kushton sot nafta dhe benzina first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles