12.2 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

Publikohen çmimet, kaq kushton sot nafta dhe benzina

Një litër naftë sot kushton 1.76 cent.

Çmimoren e derivateve për 48 orët e ardhshme e ka publikuar Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë.

Teksa benzina kushton 1.40 dhe gasi 0.72.

Njoftimi i plotë:

<p>The post Publikohen çmimet, kaq kushton sot nafta dhe benzina first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,597FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy