9.7 C
New York
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Buy now

Pal Lekaj i bën drutë për dimër, ankohet me një foto në Facebook

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Pal Lekaj, ka filluar përgatitjet për dimër.

Ai ka shkruar në Facebook se ka filluar t’i përgatisë drutë për dimër, pasi sipas tij, mungesa e energjisë elektrike e ka detyruar të gjejë alternativë tjetër.

“Po fillojmë përgatitjet për një dimër më të vështirë sesa herave të tjera. Me mungesë të energjisë elektrike dhe rritje të çmimeve të produkteve esenciale”, ka shkruar Lekaj.

<p>The post Pal Lekaj i bën drutë për dimër, ankohet me një foto në Facebook first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,601FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy