7.2 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

Musliu poston fotografi nga dasma e Andin Hotit: Kaluam një mbëmje fantastike

Në dasmën e djalit të Ukshin Hotit, Andin Hoti, me shefen e stafit të zëvendëskryeministrit Bislimi, Kaltrina Zeka, prezent ishin figura të shumta politike.

Në mesin e të ftuarve ishte edhe deputetja e PDK’së, Ganimete Musliu, shkruan Reporteri.net.

Së fundmi, Musliu publikoi disa fotografi në Facebook nga mbrëmja magjike e dasmës së Andinit me Kaltrinën.

“Kaluam një mbrëmje fantastike në gëzimin e familjes së së Sevdije dhe Andin Ukshin Hoti. Festa e dasmes se Andinit është festë e çdo familje shqiptare. Urojmë që Andini e Kaltrina të trashigohen!”, shkroi Musliu në mbishkrim të fotografive.

<p>The post Musliu poston fotografi nga dasma e Andin Hotit: Kaluam një mbëmje fantastike first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy