5.1 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

Leonora Jakupi i reagon ashpër Nora Istrefit

Kohë më parë, ishte përfolur se Nora i ka marrë Leonorës këngën “A e ke ditë” pa leje duke ia “djegur”.

E pyetur nëse e ka bërë një gjë të tillë, Nora tha se kurrë nuk i ka vjedhur këngë asaj.

“Kurrë nuk i kam vjedhur këngë Leonora Jakupit. Të ishte një këngë e Leonorës unë s’do ta bëja kurrë. Bëhet fjalë për këngën “A e ke ditë” e cila këngë e Flori Mumajesit. Refreni është i Florit ndërsa pjesën tjetër të këngës e kam bërë vetë. Ka qenë këngë shumë personale e imja në kohën kur është bërë dhe e kam ndjerë shumë, hala e dua si këngë”, u shpreh Nora në emisionin “Më lër të flas”.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Leonorës.

Ajo është treguar e ashpër duke thënë “edhe hajn edhe rrenc”.

Ndryshe, Nora në intervistë u shpreh kundër raporteve të tensionuara mes vajzave në estradë, duke e lidhur këtë pjesë me feminizmin.

<p>The post Leonora Jakupi i reagon ashpër Nora Istrefit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy