3.9 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

Kaq kushtojnë stolitë e Loredanës që mban në qafë

Rap-artistja e njohur, Loredana Zefi, së fundmi ka bërë një pyetësor në Instagram ku zbuloi shumë të pathëna në lidhje me jetën dhe karrierën.

Ditë më parë ajo u shfaq në fotografi pa një dhëmb, teksa la të nënkuptohej se i njëjti do të zëvendësohej me protezë.

Pikërisht ky dhëmb protezë, i veshur me diamante, 27-vjeçarja zbuloi se i ka kushtuar plot 10 mijë euro.

Krijuesja e hitit “Genick” u ka treguar fansave se sa kushtojnë edhe stolitë e famshme që mban në qafë.

Ndërsa, vlera e stolive që posedon është 300 mijë euro.

Ajo mes tjerash zbuloi se milionin e parë e ka arritur katër vite më parë, në moshën 23-vjeçare.

<p>The post Kaq kushtojnë stolitë e Loredanës që mban në qafë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles