7.2 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

‘Gruaja brengosej’, rrëfimi i Malësorit që u bë baba pas 10 vitesh martesë

Këtë javë që po e lëmë pas, Malësori u bë baba për herë të parë.

Në moshën 46 vjeçare, pas afro dhjetë vitesh martesë, ai dhe bashkëshortja Fatmira u bekuan me binjakë, vajzë e djalë.

Deri në këtë lajm të mrekullueshëm, kalvari i përpjekjeve të çiftit ishte i gjatë dhe i lodhshëm.

Historinë emocionuese, Malësori e ka ndarë në një intervistë për emisionin Prive.

Ndiqeni të plotë në vijim.

/Prive.al/

<p>The post ‘Gruaja brengosej’, rrëfimi i Malësorit që u bë baba pas 10 vitesh martesë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles