12.9 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

Gjendet i vdekur një burrë në Mitrovicë

Një burrë është gjetur i vdekur dje në banesën e tij në Mitrovicë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHIMTË /Mitrovicë 22.10.2022 – 14:12. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur i vdekur në banesën e tij. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për Obduksion.

<p>The post Gjendet i vdekur një burrë në Mitrovicë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,599FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles