7.2 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

E njihni? Sot është këngëtare e suksesshme në Kosovë

Sot është një ndër artistet më të suksesshme shqiptare. A e dalloni dot kush është?

Bëhet fjalë për Rina Balajn, reperen shumë të suksesshme. Artistja është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit këtë foto kur ka qenë e vogël ndërsa ka bërë me dije se imazhi është shkrepur në dhjetor të 1999.

Sakaq, sa i përket jetës sentimentale, kujtojmë që këngëtarja ka pak kohë që i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me Sinboy. Reperi me origjinë shqiptare, që vijon karrierën në Greqi dhe Rina u njohën ur bashkëpunuan për këngën “Gigi”. Duke folur për ndarjen, Rina tha se lidhja ishte bërë toksike.

<p>The post E njihni? Sot është këngëtare e suksesshme në Kosovë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles