5.3 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

E mori veturën për dy ditë me qera e nuk e ktheu, arrestohet prishtinasi

Një qytetar i Prishtinës është arrestuar pasi i njëjti nuk respektoi marrëveshjen e qeramarrjes me një qytetar tjetër. 

I arrestuari kishte marrë me qera veturën për dy ditë mirëpo nuk ia ktheu më pronarit.

Njoftimi i plotë i policisë:

MASHTRIM

Prishtinë 19.10.2022 – NN. Me 22.10.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar lidhur me mashtrimin që i ka bërë ankuesit mashkull kosovar duke marrë veturën e dhënë me qira për dy ditë dhe nuk e ka kthyer sipas marrëveshjes. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Reporteri.net/.

<p>The post E mori veturën për dy ditë me qera e nuk e ktheu, arrestohet prishtinasi first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,700FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy