8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Arrestohet një tifoz i Pejës, sulmoi me karrige basketbollistin e Rahovecit

Dje në ndeshjen mes Pejës dhe Rahovecit ka ndodhur një incident.

Një tifoz pejan e ka sulmuar një basketbollist të Rahovecit.

Kjo u konfirmua edhe nga raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ai ka sulmuar me karrige një lojtar. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhej në raport.

Ndryshe, Peja arriti fitore ndaj Rahovecit, duke vazhduar e pamposhtur këtë sezon.

<p>The post Arrestohet një tifoz i Pejës, sulmoi me karrige basketbollistin e Rahovecit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles