5.1 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

Vetaksident në qendër të Prishtinës, Mercedesi bohet ‘llom’

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në qendër të Prishtinës.

Në fotot e realizuara nga Gazeta Online “Reporteri.net”, shihet se në një veturë e tipit Mercedes është vetaksidentuar tek hotel Grand, saktësisht tek zebrat ku kalohet për të hyrë në sheshin “Zahir Pajziti”.

Siç shihet në foto në vendin e ngjarjes përveç policisë ka dalë edhe Ambulanca dhe një personi i është dhënë ndihma.

Nuk dihet sa persona kanë qenë në veturën e aksidentuar.

 

<p>The post Vetaksident në qendër të Prishtinës, Mercedesi bohet ‘llom’ first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles