5 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Reperi 50 Cent bën shqiponjën me duar në Gjenevë

Një nga artistët më të suksesshëm në botë, 50 Cent, numëron hite të shumta dhe prej vitesh konsiderohet ikonë e Hip-Hop-it botëror, teksa ka fituar çmime të shumta ndërkombëtare.

Curtis James Jackson III, i cili është emri i vërtetë i artistit 50 Cent, ka mbajtur një koncert në qytetin e Zvicrës, Gjenevë.

Pasi përformoi hitet e tij të cilat që në momentin që i ka lancuar janë pritur mjaft mirë nga audienca në mbarë botën, 50 Cent në mbyllje të koncertit ka përshëndetur pjesëmarrësit duke bërë shqiponjën dykrenare me duar.

<p>The post Reperi 50 Cent bën shqiponjën me duar në Gjenevë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,593FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy