5.1 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

Publikohen çmimet e derivateve, kaq do të shiten sot nafta dhe benzina

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar listën e re të çmimeve tavan për produktet e naftës.

Sipas MINT, çmimi maksimal i lejuar për produktin Dizel do të jetë 1.77 Euro për litër, duke mbetur kështu i njëjtë me dje.

çmimi maksimal i lejuar për produktin Benzinë do të jetë 1.40 Euro për litër;

çmimi maksimal i lejuar për produktin Gas është 0.72 Euro për litër.

<p>The post Publikohen çmimet e derivateve, kaq do të shiten sot nafta dhe benzina first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy