8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

“Mes kujtimeve për patriotët e mëdhenj të vendit”, Abdixhiku publikon fotografi në odën e Sali Çekajt

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka bërë një vizitë tek oda e ish-komandantit të UÇK-së, Sali Çekaj, bashkë me deputetët Anton Çuni dhe Armend Zemaj.

“Në odë të Sali Çekajt, mes kujtimeve për patriotët e mëdhenj të vendit”, shkroi Abdixhiku në një postim në Facebook.

<p>The post “Mes kujtimeve për patriotët e mëdhenj të vendit”, Abdixhiku publikon fotografi në odën e Sali Çekajt first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy