3.8 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Kur u bë milionere Loredana? Tregon vetë ajo

Loredana është një nga reperet shqiptare më të dëshmuara në botë. Këtë e dëshmojnë miliona klikimet dhe shumë çmime në evente muzikore.

Së fundmi ajo realizoi një sesion pyetjesh përgjigjesh me ndjekësit e saj në Instagram.

Një nga pyetjet që ndjekësit e saj i dërguan ishte: “Sa vjeç ishe kur bëre milionin e parë?”

Artistja nuk ka elaboruar në përgjigjen e saj mirëpo deklaroi se ishte 23 vjeçe kur arriti të bëhej milionere.

<p>The post Kur u bë milionere Loredana? Tregon vetë ajo first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles