8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Islam Makhachev fiton dhe shpallet kampion i botës në UFC, përkrahej nga Khabib

Islam Makhachev është kampioni i ri i botës në UFC në peshat e lehta.

Ai e mposhti Charles Oliveiran në raundin e dytë.

Oliveira u detyrua ta dorëzojë ndeshjen, pasi Makhachev e zuri keq në dysheme.

Ai këtë fitore e festoi bashkë me Khabib Nurmagomedov.

<p>The post Islam Makhachev fiton dhe shpallet kampion i botës në UFC, përkrahej nga Khabib first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles