8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Gresa Behluli i dedikon këngë vëllait të saj

Së fundmi në familjen e Gresa Behlulit pati festë.

Vëllai i këngëtares Arbëri u martua me Erzën dhe siç e do zakoni u bë një dasmë e madhe.

Sigurisht, nga një familje këngëtarësh nuk kishte si mos t’i dedikohej një këngë origjinale dhëndrit.

Gresa së fundmi ka publikuar këngën e saj dedikuar vëllait dhe nuses së tij. Klipi shoqërohet nga pamjet e dasmës së shumë komentuar.

Ndiqni të plotë këngën e re me titull “Motër e vëlla” në videon e mëposhtme.

<p>The post Gresa Behluli i dedikon këngë vëllait të saj first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy