3.5 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

“Daja me nipa”, kënga më e re nga Gold Ag dhe Ismet Bexheti

Artisti i njohur kosovar, Gold Ag ka publikuar këngën e re.

Kënga është në bashkëpunim me këngëtarin Ismet Bexheti dhe titullohet “Daja me nipa”.

Reperi është përkujdesur për tekstin dhe melodinë e këtij projekti muzikor.

Ndërsa kënga është finalizuar edhe me video-klip.

<p>The post “Daja me nipa”, kënga më e re nga Gold Ag dhe Ismet Bexheti first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles