12.9 C
New York
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Buy now

Capital T shfaqet si sheik, Adrola Dushi ka diçka për t’i thënë publikisht

Capital T dhe Adrola Dushi janë përfolur gjithmonë për një lidhje mes tyre.

Ndonëse ata nuk kanë pohuar apo mohuar se ka diçka mes tyre, fansat janë të bindur se ata janë bashkë.

Së fundmi, reperi nga Kosova ka udhëtuar në Emiratet e Bashkuara Arabe nga ku ka ndarë dhe disa foto si sheik.

Mirëpo, ajo që tërhoqi vëmendjen ishte komenti që ka lënë modelja. Ehhh kshu ka lezet”, ka shkruar Adrola shoqëruar me disa emoji.

Kujtojmë që në një intervistë që modelja dha disa muaj më parë, kur u pyet nëse është në një lidhje, iu shmang pyetjes duke thënë se është e lumtur.

<p>The post Capital T shfaqet si sheik, Adrola Dushi ka diçka për t’i thënë publikisht first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,600FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy