8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Sterling sfidon Armando Brojën, por pastaj mbetet i habitur nga veprimi i shqiptarit

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Armando Broja po i befason edhe bashkëlojtarët e tij te Chelsea me stërvitjet dhe shpejtësinë.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet lojtari shqiptar së bashku me Raheem Sterling. Ky i fundit duket se po e sfidon Brojën për të kërcyer mbi një pajisje sportive që ka qëllim ushtrimin e shkëputjes sa më të lartë, shkruan LIG Sport

Duket se futbollisti anglez i tha Brojës që s’mund ta bësh këtë, sepse reagimi i shqiptarit më pas ishte fantastik.

Kujtojmë që Armando Broja luajti mbrëmë disa minuta për Blutë e Londrës në barazimin pa gola (0-0) ndaj Brentfordit.

<p>The post Sterling sfidon Armando Brojën, por pastaj mbetet i habitur nga veprimi i shqiptarit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles