7 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Publikohen çmimet e derivateve për sot, nafta lirohet vetëm për një cent

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar listën e re të çmimeve tavan për produktet e naftës.

Sipas MINT, çmimi maksimal i lejuar për produktin Dizel do të jetë 1.77 Euro për litër, duke shënuar kështu rënie për një cent krahasuar me çmimin e ditës së djeshme.

çmimi maksimal i lejuar për produktin Benzinë do të jetë 1.40 Euro për litër;

çmimi maksimal i lejuar për produktin Gas është 0.72 Euro për litër.

<p>The post Publikohen çmimet e derivateve për sot, nafta lirohet vetëm për një cent first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,592FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles