3.8 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Nora Gjakova e mposht serben Perisic dhe kalon në gjysmëfinalen e turneut në Abu Dhabi

Nora Gjakova e ka mundur xhudisten serbe Marica Perisic për të kaluar në gjysmëfinale të Grand Slamit Abu Dhabi.

Kampionia olimpike e Kosovës e kaloi serben pa ndonjë telash apo mundim të madh në përballjen çerekfinale në kategorinë -57 kilogramë.

<p>The post Nora Gjakova e mposht serben Perisic dhe kalon në gjysmëfinalen e turneut në Abu Dhabi first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles