8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Nora Gjakova e mposht serben Perisic dhe kalon në gjysmëfinalen e turneut në Abu Dhabi

Nora Gjakova e ka mundur xhudisten serbe Marica Perisic për të kaluar në gjysmëfinale të Grand Slamit Abu Dhabi.

Kampionia olimpike e Kosovës e kaloi serben pa ndonjë telash apo mundim të madh në përballjen çerekfinale në kategorinë -57 kilogramë.

<p>The post Nora Gjakova e mposht serben Perisic dhe kalon në gjysmëfinalen e turneut në Abu Dhabi first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy