5.3 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Ndahen çifti i njohur pas disa viteve bashkë

Moderatorja, Fatma Methasani dhe kuzhinieri, Alfio Rrotani, janë ndër çiftet më të dashur nga publiku. Ata janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Noah.

Mirëpo, së fundmi, çifti nuk janë parë më bashkë. Madje, as në profilet e tyre në Instagram nuk ka prej kohësh poza si familja apo si çift. Sakaq, edhe pse ndiqen në Instagram, komentet ndaj njëri-tjetrit mungojnë. Kjo ka bërë që të gjithë të dyshojnë për një ndarje të çiftit. Megjithatë, pritet një konfirmim nga ana e tyre.

Kujtojmë që Alfio dhe Fatma u njohën në IN Tv, në fillim si kolegë dhe më pas raporti i tyre kaloi në dashuri.

<p>The post Ndahen çifti i njohur pas disa viteve bashkë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles