5.3 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Mëngjes mjaft i ftohtë, gjatë ditës ngrohet moti

Mot kryesisht me diell parashihet për ditën e premte. Mëngjesi më i ftohtë, me mundësi për mjegull në ultësira. Temperaturat minimale zbresin edhe deri në 0C, njofton Prishtina Weather.

Pasdite do të ketë edhe vranësira kalimtare. Temperaturat maksimale 18C e 19C.

Në fundjavë mot stabil, e më ngrohtë, kryesisht me diell, deri në 22C.

“Shtatori i 2022-ës në vendin tonë ishte më i ftohti që pas viteve 2008 e 2009, dhe i katërti më i lagësht me të reshura, sipas shënimeve për Ndryshime Klimatike Copernicus”, thuhet në njoftimin e Prishtina Weather.

<p>The post Mëngjes mjaft i ftohtë, gjatë ditës ngrohet moti first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,700FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy