3.9 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

Më shumë se dy javë e zhdukur, policia kërkon ndihmë për gjetjen e 30 vjeçares nga Suhareka

Policia po kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për gjetjen e Emine Asip Berisha, e cila është raportuar e zhdukur nga data 2 tetor.

Zhdukjen e saj e ka raportuar bashkëshorti.

Emine Berisha nga Samadraxha e Suharekës, lindur më datë 09.06.1992, për herë të fundit është parë nga familjarët e saj më 2 tetor në mëngjes. Ajo ka dalë nga shtëpia dhe familjarët më nuk kanë asnjë kontakt me të.

Sipas ankuesit viktima është: Femër, me peshe mesatare, flokët të gjata, 30-vjeçare.

“Personi i raportuar si zhdukur deri me sot nuk është gjet, andaj kërkojmë bashkëpunim nga të gjithë qytetarët, që nëse e shohin personin e njëjtë apo dinë diçka për vendndodhjen e tij të raportojnë Policinë Rajonale në Prizren, apo në cilindo stacion të policisë në Kosovë”, thotë policia përmes njoftimit.

<p>The post Më shumë se dy javë e zhdukur, policia kërkon ndihmë për gjetjen e 30 vjeçares nga Suhareka first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy