3.9 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

Digjet apartamenti në Washington, vdesin 7 persona

Të paktën shtatë persona humbën jetën në Uashington të SHBA-ve, pasi apartamenti në të cilin ndesheshin u përfshi nga flakët, pas një shpërthimi të fuqishëm në pallat.

Daily Mail shkruan se tragjedia me 7 viktima ka ndodhur sot në orën 05:11 të mëngjesit me orën lokale në Hartland, rreth 26 milje nga Milwaukee.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie dhe zjarrfikës. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes./abcnews.al

7 people die in apartment complex fire in Hartland https://t.co/iSbZoNQ4qO

— WISN 12 NEWS (@WISN12News) October 21, 2022

<p>The post Digjet apartamenti në Washington, vdesin 7 persona first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy