4.4 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Dënohet ish-këshilltari i Donald Trump

Ish-këshilltari i Donald Trump, Steve Bannon, është dënuar me 4 muaj burg si dhe me 6500 dollarë gjobë, pasi refuzoi të dëshmonte në hetimin për sulmin e 6 janarit 2021 ndaj Kongresit Amerikan.

Departamenti i Drejtësisë kërkonte për Bannon 6 muaj burg dhe 200 000$ gjobë.

Gjithsesi, Bannon nuk do të bëjë burg derisa të thotë fjalën e tij edhe Apeli./A2CNN

<p>The post Dënohet ish-këshilltari i Donald Trump first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy