6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në Rahovec, furgoni humb kontrollin dhe godet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në fshatin Ratkoc të Rahovecit.

Një furgon ka humbur kontrollin duke u munduar t’i shmanget një aksidenti me makinë, por ngjarja ka përfunduar më keq se që paramendohej.

Furgoni doli jashtë kontrollit dhe e goditi një burrë që ishte afër makinës së tij në pjesë të sigurt, afër dyqanit të një pompe derivatesh.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar ngjarjen e rëndë.

Dëshmitari ka rrëfyer se personi që u godit ndodhet në gjendje të rëndë dhe se është duke u trajtuar në spitalin e Prishtinës.

Videoja është publikuar nga Express.

<p>The post Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në Rahovec, furgoni humb kontrollin dhe godet një person first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy