6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Dafina Zeqiri merr një dhuratë nga fansat

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është e preferuar nga të gjitha gjeneratat.

Ajo është shumë e dashur me ndjekësit dhe me njerëzit që e mbështesin.

Sot, Dafina mori një dhuratë mjaftë unike me një vlerë të madhe shpirtërore.

Punuar nga duart e një ndjekëses së saj pranoi një album me shumë fotografi , ku mbi to kishte shprehje të bukura që fansja kishte vendosur te ia shpreh.

<p>The post Dafina Zeqiri merr një dhuratë nga fansat first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy