8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Afërdita Dreshaj me foto të bukura na prezanton me familjen e saj

Afërdita Dreshaj ka postuar një set fotosh interesante në rrjetet sociale.

Bukuroshja dhe këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi ka vite që është martuar me hokeistin Jakob Kindle dhe ajo sot ka postuar një set fotosh që tregojnë pak nga familja e saj.

Ajo është parë duke pushuar buzë një liqeni me burrin e saj dhe djalin e tyre Sky Blue.

Afërdita po ashtu ka shpërndarë disa foto duke u përqafuar teksa fotot i ka përshkruar me fjalët: Vjeshtë në familjen time”.

<p>The post Afërdita Dreshaj me foto të bukura na prezanton me familjen e saj first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles