4.4 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

“Kapitull i ri”, Valdrina me mesazh për Vadrinin pas ndarjes

Valdeti dhe Valdrina janë një ndër çiftet më të njohura shqiptare në Instagram. Ata kanë më shumë se 9 vite të lidhur. Por, duket se gjërat mes tyre kanë mbaruar.

Ndjekësit kanë ngritur dyshimet pasi ata më nuk e ndjekin njëri tjetrin.

Instagrami i tyre i përbashkët kishte mbi 200 mijë ndjekës, tani ky Instagram mban emrin vetëm të Valdrinës.

Pas lajmeve për ndarje ka reaguar Valdrina. Ajo tha se ka hapur një kapitull të ri.

“Kapitull i ri, të përshendet katunarka e llapit”, ka shkruar ajo.

Ata kishin fituar zemrat e shumë njerëzve më postimet e tyre në Instagram, ku pastaj kanë filluar me vlog nëpërmes të cilëve tregojnë për përditshmërinë e tyre.

<p>The post “Kapitull i ri”, Valdrina me mesazh për Vadrinin pas ndarjes first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles