0.2 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Global News

Travel Guides

Gadgets

Pritja në trafik, kështu ua dëmton shëndetin

Sipas një studimi të fundit, në momentin që ju jeni në makinë duke pritur në radhë jeni totalisht të ekspozuar ndaj shkarkimeve të naftës,...

Receipes

Pritja në trafik, kështu ua dëmton shëndetin

Sipas një studimi të fundit, në momentin që ju jeni në makinë duke pritur në radhë jeni totalisht të ekspozuar ndaj shkarkimeve të naftës,...
0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Most Popular

Fitness

Pritja në trafik, kështu ua dëmton shëndetin

Sipas një studimi të fundit, në momentin që ju jeni në makinë duke pritur në radhë jeni totalisht të ekspozuar ndaj shkarkimeve të naftës,...

Pamje rrëqethëse: Pas 26 orësh, 2 fëmijë shpëtohen nga rrënojat e tërmetit në Turqi

Tërmeti në zonën juglindore të Turqisë solli shkatërrim masiv, sidomos në qendër të Hatajit. Ndërkohë që po vazhdonin kërkimet në ndërtesat e shkatërruara në të...

Mamaja e Luizit reagon për herë të parë për lojën e tij në Big Brother Vip

Luiz Ejlli është njeriu më i përfolur i momentit, fenomeni i këtij viti, njeriu që po thyen çdo rekord shikueshmërie. Me ndjekës që e përkrahin dhe me ata që nuk e duan lojën e tij për shkak të kërcënime që herë pas herë ka bërë, referuar banorëve brenda shtëpisë, ai ka arritur të rrëmbejë vëmendjen <p>The post Mamaja e Luizit reagon për herë të parë për lojën e tij në Big Brother Vip first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Mamaja e Luizit reagon për herë të parë për lojën e tij në Big Brother Vip

Luiz Ejlli është njeriu më i përfolur i momentit, fenomeni i këtij viti, njeriu që po thyen çdo rekord shikueshmërie. Me ndjekës që e...

Presidentja Osmani qëndron sot në Mal të Zi, takohet me Gjukanoviqin

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, me ftesë të homologut Milo Gjukanoviq, po qëndron për vizitë zyrtare në Mal të Zi. Gjatë vizitës në shtetin fqinj, Presidentja Osmani do të zhvillojë takim me Presidentin Gjukanoviq, ku përveç konfirmimit të marrëdhënieve të shkëlqyeshme ndërshtetërore, do të diskutohet edhe për situatën aktuale politike dhe të sigurisë <p>The post Presidentja Osmani qëndron sot në Mal të Zi, takohet me Gjukanoviqin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Gaming

Pritja në trafik, kështu ua dëmton shëndetin

Sipas një studimi të fundit, në momentin që ju jeni në makinë duke pritur në radhë jeni totalisht të ekspozuar ndaj shkarkimeve të naftës,...

Latest Articles

Must Read