7 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Global News

Travel Guides

Gadgets

Krasniqi: Vettingu duhet të ndodh, e paqartë pse po vonohet

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi së fundmi ka folur për procesin e vettingut. Kryetari Krasniqi tha se nuk e ka të...

Receipes

Krasniqi: Vettingu duhet të ndodh, e paqartë pse po vonohet

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi së fundmi ka folur për procesin e vettingut. Kryetari Krasniqi tha se nuk e ka të...
0FansLike
3,592FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Most Popular

Fitness

Krasniqi: Vettingu duhet të ndodh, e paqartë pse po vonohet

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi së fundmi ka folur për procesin e vettingut. Kryetari Krasniqi tha se nuk e ka të...

Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm, Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

Pas bujës që bëri arrestimi i saj në Itali, Elsa Lila rikthehet në Shqipëri për të marrë pjesë në edicionin e 61-të të Festivalit...

Ngjarja e vetme e planifikuar që do të ndodh sot në vend

Këtë të diel në Kosovë pritet të ndodh vetëm një ngjarje. Nga ora 11:00, Maraklitë e biçikletave do të organizojnë marsh vetëdijësues kundër dhunësndaj grave. “11:00...

Bajrami: Nëse ky nen nuk largohet, Projektligji për Buxhetin do të dërgohet në Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka thënë se Buxheti për vitin 2023 nuk i adreson nevojat e qytetarëve dhe sfidat me të cilat po...

Nga 224 mijë polica të paguara, vetëm 8 mijë mërgimtarë janë kompensuar

Edhe pak javë kanë mbetur deri në festat e fund vitit, ku shumë mërgimtarë pritet të vijnë për pushime në Kosovë. Ata të cilët...

Gaming

Krasniqi: Vettingu duhet të ndodh, e paqartë pse po vonohet

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi së fundmi ka folur për procesin e vettingut. Kryetari Krasniqi tha se nuk e ka të...

Latest Articles

Must Read